לוגיסטיקה לטיולים

לוגיסטיקה לטיולים היא דבר הכרחי בכל חברת טיולים. בעזרת לוגיסטיקה נכונה ומתוכננת מראש הטיול יצליח עד מאוד. לוגיסטיקה נכונה כוללת לרוב סכו"ם, כסאות, שולחנות, גנרטורים, עמודי תאורה, בתי שימוש ניידים ואף ג'קוזי ומיטות ספא.

כך שהכל תלוי בסוג הטיול אותו אתם מתכננים. אצלנו תמצאו את כל הציוד שאתם צריכים לטיול שלכם כולל הדרכה, ציוד מתאים, לינה, הסעדה ועוד דברים שכל טיול חייב שיהיו בו. 

הציוד שאנו משכירים לטיולים הוא ציוד איכותי וחזק אשר מספק לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להבטיח לכם טיול חוויתי ומהנה בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות מגוונות החל מהקמת מתחמים ועד פתרונות יצירתיים אחרים שתחשבו עליהם. הצוות המנוסה שלנו יעזור לכם לסגור את הפינות הקטנות שנשארו אצלכם פתוחות בכל מה שקשור לשטח ויפתור לכם את כל הבעיות שאתם נתקלים בהם בזמן אמת.

למה חשובה לוגיסטיקה לטיולים?

לציוד לוגיסטי לטיולים חשיבות רבה מאוד. מעבר לכך שהוא עוזר לנו לעבור את הטיול בצורה הטובה, הוא אף מקל עלינו את המשך המסלול במיוחד שמדובר על שטחים מדבריים אשר דורשים להיערך בהתאם.

בדרכי הטבע תעזור לכם לעבור את הטיול בכיף ובשלום, הודות לציוד הלוגיסטי החדיש והאיכותי שלה, כך שכל מה שנותר לכם זה פשוט ליהנות ממסלולי השטח המיוחדים והנופים המדהימים שמציעה הארץ שלנו.

ציוד איכותי וחזק הוא ציוד שישרת אתכם לאורך כל הטיול, כך שתהיה לכם עוד חוויה נעימה וזיכרון מתוק לעוד שנים רבות.

כל מה שאתם צריכים לשטח שאתם יוצאים לבד לטיול

אם החלטתם לצאת למסע שטח של כמה חודשים או ימים לבד חשוב שתתארגנו עם רכב פרטי או הסעת אוטובוס אשר מגיעה למקום. אם אתם בטיול מאורגן עוד יותר טוב אין לכם מה לדאוג להסעות. אך מעבר להסעות חשוב שתקפידו על הדברים הבאים. 

ביגוד מתאים – חשוב שהביגוד שלכם יהיה מתאים לאזור בו אתם מטיילים. כך שאם אתם מטיילים בשעות הערב הקרירות, חשוב להצטייד בביגוד חמים במיוחד בעונות הסתיו או החורף שבהם הטמפרטורה אינה נעימה.

כמו כן, בגלל שמזג האוויר אינו יציב ועלול להשתנות כל רגע, עדיף שיהיה איתכם מעיל או סוודר ללילות הקרים שיחמם אתכם. אם אתם יוצאים בקיץ או האביב אל תשכחו דוחה יתושים על מנת לא להיעקץ.

שק שינה – אם החלטתם לישון תחת כיפת השמיים, אל תשכחו להצטייד בשק שינה. רצוי שהשק שינה יהיה גדול ויכיל אתכם. אם אתם לא אוהבים שקי שינה, תוכלו לקחת אוהל ולהרכיבו בשטח וכך גם תוכלו להכניס את כל הציוד שלכם החשוב. האוהל יגן עליכם מפני חיות בשטח וייתן לכם את כל ההגנה שאתם זקוקים לה.

מים – מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר ביציאה לטיולים בשטח. לכן התארגנו מבעוד מועד עם שישייה של מים מינרלים שיספיקו לכם למסע שלכם. כמו כן, חשוב שתבדקו  מקומות בהן ישנן נקודות למילוי מים במסלול שבו אתם מטיילים.

במידה ואתם נמצאים באזור שאין בו נקודות מים למילוי חשוב להצטייד בכמות גדולה של מים. למשל בשביל ישראל תוכלו להטמין מים דרך מלאכי שביל ישראל.

למה כדאי לכם לבחור בנו?

איתנו תוכלו להיות בטוחים שהטיול שלכם יהיה מוצלח ביותר. המומחיות שרכשנו במהלך השנים כולל בתחום הלוגיסטיקה עושה אותנו לחברה המקצועית ביותר בתחום הטיולים.

אצלנו תוכלו ליהנות מפעילויות שונות לזוגות או קבוצות, טיולים סביב נושא מסים או שמהווים אטרקציה.

לוגיסטיקה לטיולים