טיול משפחות

טיול משפחות – אם רוצים לחבר את משפחה, לאחד ולקשור את כולם יחד, אז טיול משפחות הוא בהחלט הדבר המושלם, לעשות זאת בקלות.

אהבה וטבע מאז ומתמיד היו שילוב מוצלח, ומה יותר חשוב מלהראות למשפחה שלנו כמה אנחנו אוהבים אותם. השינוי הוא גדול ההבדל העצום מעוד בית מלון, מעוד יעד ברור מאילו. כל כך מרענן ונותן תחושת קירבה ועוצמה חדשה שלא חווינו הרבה זמן.

הטיול יכול להיות יום אחד בצפון בהליכה רגלית ולחצות נחלים. או טיול מלווה בג'יפים לאלו מאתנו שפחות אוהבים לצעוד למרחקים, או כמה ימים במדבר לרציניים שביננו. כך או כך הנאה מובטחת וחיבור משפחתי שלא היה כמותו הרבה זמן תמצאו באחד המסלולים של ארצנו.

טיול משפחות – נטייל כמשפחה מאוחדת

משפחה זה אומר מגוון רחב של נפשות, שכל אחת מהן שונה הן בקצב ההליכה, הרצון לחוות או הדרך בה היא מגדירה חוויה. לכן שאנו מדברים על טיול משפחות נתחשב באמא שפחות מעדיפה את שמש המדבר ואת הילדים הקטנים שיכולים לצעוד פחות מהר וק"מ מאבא, ואל נשכח את סבא ואבא שבכלל מעדיפים נסיעת שטח.

אז כדי שכולם ייהנו וניצור את האידאל המשפחתי יש לנו מסלולים רבים שמשלבים הכל –  טיולי מעגלים, טיולי מים, שביל ישראל שניתן לשלב לינה וחופש. אז לפני שנצא לטיול ונבחר מסלול נצטייד בציוד וביגוד מתאים, בגדים קלים, מקל הליכה, נעלי ספורט מפנקות ונוחות. אם יש ילד קטן חשוב לבחור מנשא נח לאמא ולילד אם זה מנשא גב שהילד יוכל להתבונן בנוף, או מנשא רגיל שניתן להתהלך אייתו בקלות. באו ונזכור אנו רוצים חוויה שתישמר כזיכרון מתוק עבור כולנו ותגרום לכולם להתאחד שוב בקרוב מאוד.

חשוב לבחור מסלול טוב ומותאם לכולם, נשלב כמה אלמנטים שיקלו על כל בני הבית . נדאג לאוכל קליל, מפות למסלולים והכי חשוב המון מצב רוח טוב .

גיבוש משפחתי וחיבור לטבע

טיול משפחות מתקיים בכל חודשי השנה, לאורכה ולרוחבה של הארץ. ישנם המון מסלולים מובנים שניתן להתרשם ולקבל מפות וכך לחסוך את תכנון הטיול באופן עצמאי.

אם הטיול מתוכנן גם עבור ילדים יהיה נהדר לטייל בגבעת התורמוסים בתל שוכה, בתנך היה נחשב כמקום אסטרטגי והיום בחודשי מרץ ואפריל נפגוש שם פריחת תרמוסים מדהימה. נפגוש נוף כחול של פריחה שמשלב בתוכו טבע והיסטוריה.

עוד מסלול נהדר עם ילדים הוא נחל השופט. בחורף קיים בו זרימת מים מרהיבה, מסלול קליל של 2 ק"מ, אפשרות לכניסה למים. מתאים לילדים וגם רומנטי להורים, הנחל הקסום הזה מבוקש במיוחד, בעיקר בחגים ושבתות שפוקדות אותו אלפי משפחות, קיים חניון מסודר (חניון חרובים) בו נחנה את הרכב.

ומשם ניתן לרדת למסלול עם סל פיקניק וליהנות מהמשפחתיות והנוף המדהים. הטיול הוא מעגלי ומשפחתי שייקח לנו בערך חצי שעה במסלול הקצר. ובין שעתיים שלוש למסלול הארוך, אז צאו לבקר רק אל תשכחו ליהנות ולהעריך את המשפחה שאתכם.

המדריך שלנו ארז גנסקו  –  בדרכי הטבע

ארז הוא מורה דרך שלא נתקלתם בכמותו הרבה זמן, מכיר כל שביל ושביל בארצנו הקטנה איש של ידע, ממש מפה מהלכת וכל בחירה בו תהיה הבחירה הכי נכונה עבורכם ועבור משפחתכם, לטיול הכי חוויתי ועשיר הן מבחינת לוגיסטיקה, הסברים, אטרקציות והנאה רצופה.

ארז מתמחה בטיולים ואטרקציות הקשורים לעולם השטח והטבע. בדרכי טבע דוגלים בחוויה שהופכת לחלום שנשאר בזיכרון המון שנים. אצלנו תמצאו ארגון ומימוש הטיול ללא שום דאגה מצדכם. כל שעליכם לעשות הוא רק להחליט על היעד, לשתף אותנו מי מגיע והאם קיים אירוע מיוחד או חוויה מיוחדת שברצונכם להדגיש או לחוות ולכל השאר אנו נדאג באופן מושלם.

החל מרשימה מפורטת של הציוד שאייתו אתם צרכים להגיע, איך לתכנן מבעוד מעוד את החוויה לכל המשפחה כך שכול בני הבית ייהנו. חשוב להדגיש טיול משפחות הוא טיול בו "הצוות המטייל" מגוון החל מגיל המשתתפים ועד מוגבלותם הפיזית, לכן אנו זקוקים לכמה שיותר מידע שנוכל לתכנן עבורכם את הטיול המושלם.

נמליץ לשלב נחל כדי להתקרר מעט בקיץ, או ג'יפים כדי שלא יהיה הליכה מסיבית מדי עבור איש מהמשפחה. כמו כן, מאוד חשובה העונה והיום בו בחרנו לטייל ולכך כמה סיבות אם אנו בוחרים לצאת לטייל ביום שבת או חג עלינו לקחת בחשבון כי אלו ימים יותר עמוסים במבקרים, במידה ואנו מתחברים לזה מעולה.

במידה ונעדיף שקט נציין זאת לפני כדי שנבחר מסלול פחות עמוס או לחלופין נחליף יום. לסיכום תנו לנו את המידע הנכון ואנו נדאג לבנות עבורכם את המסלול עם החווית התפורות בדיוק למידותכם ורצונכם בכדי להוציא את המקסימום החוויתי.

 אשמח לפגוש אתכם בהקדם ארז –055-9782289   

טיול משפחות