טיולי טבע

טיולי טבע – איזה מזל שאנחנו חיים במדינת ישראל ויש לנו אין סוף טבע לטייל בו. הכי כיף שיש לנו מדרכים נהדרים שמכירים כל שביל ושביל בטבע הקסום שלנו ובזכותם ניתן ליהנות, להכיר מסלולים חדשים, ללכת בבטחה למקומות לא מוכרים מהצפון ועד הדרום בחוויה משפחתית, זוגית ואפילו כל החברה ביחד.

טיולי הטבע במדינתנו הקטנה מענקיים לנו ידע והנאה כאחד ותורמים לנפש וגוף בריא לכן כל טיול ואפילו של כמה שעות כל כך חשוב. האוויר הצח, הנופים המדברים בדרום או המושלגים בצפון יכולים לחולל הנאה רצופה וזיכרונות שיישארו לתמיד.

השבלים הקסומים בארצנו

אז החלטנו לטייל, נהדר! עכשיו רק נשאר להחליט על מסלול איזה וסגנון אנחנו מעדיפים  זרימת נחלים, פריחת הכלניות, המדבר הגדול והשפע הטמון בו. בכל פעם שאנחנו רוצים ראש  נקי ושקט זה הפתרון המושלם לברוח אל הטבע אל נופים שימלאו אתכם מחדש.

לילה מלא כוכבים וזריחה במדבר, עמק החולה הקסום, ירושלים העתיקה, פסגות ההרים כל אלו בהישג יד, אין סיבה שנשאירם בגדר חלום, או נוף יפיפה שרק נגיד עליו ואוו! בארצנו הקטנה כל שביל זמין לטיול, הטבע והכרת הארץ חשובים למורשת, לעבר שלנו ולעתיד ילדנו. הרי שזו הארץ שהתפללנו לה דורות. אז לפני שטסים לחול.. ראשית נחרוש את הארץ לאורכה ולרוחבה.

נשבור את השגרה, נשתה קפה בשטח נטייל בשביל ישראל, ונצבור חוויות חדשות ונעימות תהיו בטוחים שכל כך תיהנו, עד שתהפכו את הטיולים לעניין שבשגרה. תבינו בעצמכם שטיולי טבע זה הנאה מבוטחת תמיד.

כל הסיבות לטיולי טבע

נוף יפיפה –  בעולמנו המתקדם עם המדיה שמתפתחת עוד ועוד ומשאירה אותנו מול המסך יותר מדי ויותר ממה שהינו רוצים, אנו שוכחים לעיתים שהנוף הוא לא רק בתמונות, לא רק בשומר מסך במחשב.

תחשבו כמה עצוב יהיה אם ילדנו לא יטיילו או לא יחוו את הטבע ואת הילדות כמו שאנחנו חווינו. המדינה מספקת לנו משאבים ונכסים שמספקת לנו הארץ ללא כל מאמץ רק לבוא וליהנות מהנופים המדהימים שמשרים שלווה על הנפש. מי כמונו יודעים כמה הנפש צריכה נוף פסטורלי ומרגיע לכמה שעות.  

נפש בריאה –  אם בנפש עסקנו אז אגלה לכם סוד, הכל מתחיל בנפש בריאה – בריאות הגוף, מתח נפשי ולחצים יכולים לעבור בעזרת הקסם של הטבע, הליכה ארוכה, אוויר צח השמש המחממת יכולים להחזיר אותנו לאיזון במהירות שיא.

פעילות גופנית –  כמה דובר על הליכות כל חולה שפוגש רופא, כל אדם מדוכדך דבר ראשון שאומרים לו זה לצאת להליכה. אז כמה וכמה האנשים הנורמטיביים ובראים צרכים ללכת פשוט ללכת אם זה ברחוב אם זה בטיול מודרך, ההליכה והפעילות הגופנית תורמת לבריאות באופן בדוק, מוכח ומוחלט.

חברה טובה ודרך נהדרת לבילוי משותף –  בתקופת הקורונה מה הדבר היחיד שהיה מותר, היחיד שעוד באיזה דרך הינו פוגשים חברים ושכנים במסגרת ההגבלות של ה500 ק"מ .

הליכה או ישיבה סתם לנשום אויר צח בחוץ זה היה ה"בילוי" היחיד שאתפשר לשבת עם חבר טוב, שכן לשיחה הליכה קצרה וזה היה מה ששמר מעט על השפיות. אנו בני האדם זקוקים לחברה לשיח בריא ובמידה שיש גם לנו חברה טובה וגם טיול נהדר זה מתכון מושלם להנאה.

הכרת הארץ –  ארץ הקודש אשר זכינו בה, "יש לנו ארץ נהדרת" זה לא סתם פתגם יש לנו משאבים שאין בשום מקום. המקום הכי נמוך בעולם אצלנו, אתרים הקדושים לכל העמים, זיכרונות של אלפי שניים, מורשת קרב כמעט בכל פיסה בארץ הצפון עם המקומות הקדושים, נחלים, שלג, פריחה והמדבר עם השבלים הקסומים הסודות שבכל עונה נראה כאילו הגענו למקום אחר.

אילת ותל אביב יפו, בכל פעם שחשבנו שהכרנו הכל מתגלה משהו חדש. לטייל בארצנו זו מתנה נצלו אותה.

המדריך שלנו ארז גנסקו  –  בדרכי הטבע

התקבלה ההחלטה, אנחנו יוצאים לטייל בטבע. תכנון הטיול מבעוד מעוד תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים היא חשובה ביותר ולהכל אנו נדאג החל מפקל קפה ועד מפות מכשירי  קשר ועזרה ראשונה.

לכם נשאר רק לבחור במדריך המושלם אשר ייתן לנו מענה מושלם על כל השאלות בדרך ויוביל אותנו בברכת שלום בטוחה. כאן נכנס לתמונה ארז גנסקו מלווה טיולים של שנים רבות בחברת בדרכי טבע. שנים על שנים שארז מוביל קבוצות ומשאיר חוויות שנשארות בזיכרון יותר לאורך זמן רב.

ארז אמין, נבון, שנון ובעל ידע רחב אשר יביא אייתו ערך מוסף משמעותי לכל טיול וידע להתאים בדיוק עבורכם את המסלול המתאים לאופי, לפזיות או למגבלה קיימת, אנו יודעים להתאים ולהמליץ למטייל על דרך נוף וחוויה שמתאים בדיוק לו.

לשמחתנו אנו מכירים היטב את החברה הישראלית ואוהבים אותה על כל גווניה אנו יודעים להתאים חוויה והכרות עם הטבע עבור כל אדם. אל תהססו והתקשרו עוד היום לתכנן את הטיול הבא שלכם.

ארז –055-9782289    

טיולי טבע