טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים –  חוויה מוטורית זו אהבה גדולה של הרבה אנשים. חווית אקסטרים בקטנה, שמעלה את המצב רוח ומרוממת את הנפש.

חוויה משפחתית או זוגית, תיירות שלא הכרנו בארץ ישראל השטח והגיפים חושפים אותו לעולם חדש ומסעיר שממלא את הגוף באדרנלין לזמן ארוך. זוכים בטיול שטח מגניב וגם ללא הליכה מרובה וזיעה מסוג אחר.

טיולי ג'יפים זו דרך לראות עולם וטבע, נופים בלתי נשכחים בדרך קצת אחרת. נחלים, פסגות, הרים ומקומות נדחים שקשה להגיע אליהם בהליכה רגלית. בשילוב פיקניק מושלם או סתם פק"ל קפה. שאנו מגעים לשטח בג'יפ ולא בטיול רגלי יותר קל להגיע עם כל הציוד הדרוש לשטח, הג'יפ מגיע מאורגן ומאובזר ומכיל את כל הציוד הנדרש לטיול של כמה שעות עד לטיול של מספר ימים.

מדינתנו שופעת טבע מגוון ואפשריות רבות לשלב טיול עם אויר צלול והדרך המבוקשת ביותר כיום היא טיולי הגיפים. בהם ניתן להגיע לכל יעד מבלי לוותר על נוחות, טבע והאתגרים שבנהיגת שטח. חוויה שניתן לחלוק עם כל המשפחה, אהוב יקר, או מסע חברים להידוק הקשר.

דבר שחשוב הוא תכנון מראש כדי לדעת האם אנחנו יוצאים למספר שעות או לטיול של מספר ימים ולהתאים את הציוד וקושי המסלול למי שמצטרף אלינו לחוויה, בין אם אנחנו חברות גברים או משפחה עם ילדים. וזה היופי הגדול בטיולים אלו שכל אחד יכול לחוות הנאה מרבית עם תכנון והדרכה מראש.

 

חוויה מדברית בלתי נשכחת

את הדרום שלנו כולם מכירים, מימי הצבא, הדרך לאילת, חבר אהוב שגר בדרום ועוד המון סיבות שגרמו לנו לבקר שם לא פעם. אבל האם טיילתם במדבר עם ג'יפ – בטיול מאורגן עם מדריך בעל ידע רחב שמסביר לכם על המדבריות, הנחלים, גידול התמרים וההיסטוריה של ארץ ישראל.

אתגרי נהיגה ולינה בשטח הם חוויה נהדרת שאפשר לבצע בארצנו, ממעלה עקרבים ולמכתש הגדול והקטן. כל אזור שדה בוקר שממנו בדרך כלל מתחילים הטיולים ועד דימונה. טיולים אלו שמובלים על ידי חברה מאורגנת, נותנים לנו מלבד הסברים ומידע על מקומות קסומים את הביטחון שיש אתנו מישהו, אפשרות חילוץ זמינה, מכשירי קשר שיוצרים קשר רציף עם שאר הגיפים והביטחון שאנחנו לא לבד בשטח. ולא לשכוח את הכיף והאקסטרים החוויה שמקשרת בין כל המשתתפים.

המון פעמים נתקלנו גם בהצעות נישואים באמצע הטיול, דמינו לכם את ההצעה. נוסעים לטיול נוף רומנטי ופתאום בלב המדבר שולחן קטן עם יין ושלט ענק התנשאי לי? איזה כיף! כל החוויות הכי גדולות מתרחשות שהנפש נקייה ושקט ורגוע לנו.

 

כל היתרונות בנסיעת שטח

טיולי ג'יפים, כלומר שטח 4×4 מאפשרים לנו להגיע ליעדים חדשים, ללמוד ולבחון את הטבע עם פחות מאמץ בשרירי הרגלים אבל מאמץ מסוג אחר. יש כיף גדול לעבור נקיקים ושבילים מפותלים ועקלקלים עם ג'יפ חזק והמון כח רצון, כמובן אל לנו לשכוח שנהיגת שטח דורשת יד מיומנת מאחורי ההגה.

ידע בתמרונים חדים, דילוג על מכשולים ובשביל זה אנחנו פה בשבילכם יעוץ ולווי בהכוונה אישית גם לפני הטיול ותוך כדי הטיול בקשר בין כל הגיפים שחלילה לא נרגיש לבד. בארצנו נמצאים כל כך הרבה מקומות מאתגרים לטיולים מותאמים החל מחופי השרון, עד הצפון והדרום וכל מקום מציג צבע וחוויה חדשה.

נתמקד בטיול נהדר שבכל עונה שאנו מגעים לנקודה זו הנוף שונה והחוויה יותר עוצמתית. הרי יהודה – נופים מרהיבים עוצרי נשימה ומסלול מותאם לכל רכבי השטח גם לג'יפונים עם הנעה קידמת בלבד. מלא בפינות קסומות לפיקניק, נעבור דרך מעינות נובעים בדרך בורמה. ניתן להיכנס לטבילה קצרה או סתם לטבול רגלים במים נעלה משפלת יהודה בדרכים קסומות להרי ירושלים.

נגיע גם לנחל שורק ולהר פיתולים, מסלול זה אהוב עלינו במיוחד מכיוון שהוא משלב כמעט מכל מה שהטבע מציע ומותאם לכולם כלומר כל אדם מגיל שנה ועד 120ימצא משהו שהוא התחבר אליו.

החל מפריחת השקדייה ועד המעיינות והנחלים, הדרכים המפותלות במעלי ההר עם נופים עוצרי נשימה. ומעבר לכך שהמסלול אינו קשה וניתן לשלב בו כמה אתגרים גם לבעלי ג'יפים משפחתים בטבילת שטח ראשונה מדהימה שמשאירה טעם של עוד. 

 

אמרתם טיולי ג'יפים אמרתם ארז גנסקו

טיולי ג'יפים מלבד זה שזו ההתמחות שלנו, זה גם האהבה הכי גדולה שלי שמוציאה ממני אדרנלין ורוח הרפתקה שאין כמוה. ארז  עוסק מזה שנים בהפקת וארגון טיולי ג'יפים.

לבודדים, חברות ארגונים, טיולי ועדי עובדים, בתי ספר ועוד. את החברה הטיולים מנהל ומארגן ארז גנסקו מדריך טיולים איש שטח ותיק ואיש סיור מעולה. בטיולים אלו שמשלבים ארבע על ארבע נרד במדרוניים תלולים, נטפס על צוקים והרים נחצה נחלים, שהדופק עולה והאדרנלין זורם בעורקנו.

כאשר מתכננים טיול ארוך או קצר בצפון או בדרום חשוב שנדע למה אנו מתכוננים בכדי שנתאים את הטיול עבורכם בצורה מדויקת מאופי הטיול והמסלול עד לצרכים בסיסים  אנו יכולים לספק כל דבר הנדרש החל מהג'יפ ועד לערכת קפה. ביחד נבנה טיול מאתגר מהנה ומלא חוויות . חייגו  055-9782289   

טיולי ג'יפים