ארגון טיולים

ארגון טיולים היא משימה אשר דורשת הבנה מקצועית ומעמיקה של איש מקצוע. את הטיולים מתכננים הרבה לפני מועדם ועל פי סטנדרטים מסוימים. יכולת ההתארגנות וההפקה מאפשרת תכנון מדויק, עמידה בלוח זמנים נוקשה, בחירת תמהיל ספקי תיירות ואטרקציות אשר מתאימות לקבוצה ועבודת הכנה מקדימה.

ההכנה לטיול נעשית בדר"כ חודשים מראש, במיוחד שמדובר על קבוצה גדולה של מטיילים אשר דורשת תכנון מוקדם ושיתוף של מקבלי החלטות מדרגים שונים בארגון.

לאחר קבלת ההחלטה על תאריך הטיול והיעד, על המארגן לבחור את מסלול הטיול אשר מחייב בין היתר להתחשב בגורמים שונים כגון מזג האוויר שמתבצע הטיול האם הוא ביום קריר וגשום או ביום חם ושמשי?

כמו כן, התכנון של הטיול הוא סביב נושא מסוים או תוכן מסוים אשר מוביל את התכנון של הטיול ולפיו נבנים התכנים של הטיול וסדר היום בטיול.

הפקת טיול - מה היא כוללת?

שמדובר על ארגון טיולים מדובר על למעשה על תכנון לפרטי פרטים של הפקת הטיול. הפקה זאת כוללת: בחירת ספק איכותי ומתאים אשר יש לו יש לנו ניסיון בתחום הפקת הטיולים ויודע את העבודה בפועל.

כמו כן, חשוב לבחור את האטרקציות והתכנים המתאימים לחברי הקבוצה. אם מדובר על קבוצה של מטיילים צעירים וחובבי אקסטרים נתאים להם פעילויות אקסטרים, אך אם מדובר על קבוצת פנסיונרים, נתאים להם אטרקציה אחרת שמתאימה לגילאים שלהם ולא דורשת משימות אקסטרים שהם לא יכולים לעמוד בהם.

בחירת הספק המתאים נעשית בהתאם לתכנון מודל הטיול. מודל של טיול קלאסי כולל מספר מרכיבים בסיסיים אשר יוצרים יום כייפי ומעניין לחברי הקבוצה. תכנון נכון של הטיול חייב לכלול: ארוחת בוקר איכותית ומזינה, ליווי והדרכה מקצועיים, ביקור באתרי תוכן או מרכז מבקרים, טיול רגלי או ברכב אשר מוגדר מראש או אטרקציה מעניינת.

וכמובן ארוחת צהריים מזינה במסעדה או בשטח אשר כוללת קייטרינג ולאחר מכן פעילות קבוצתית מגובשת, משחקי קבוצה, או סדנא נחמדה. שילוב נכון של כל המרכיבים תיצור לנו חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית עבור המשתתפים.

דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הטיול

מעבר לתכנון הארוחות והפעילות בטיול, ישנם דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הטיול.

מדריך מקצועי ומעניין – המדריך חייב לעורר עניין במשתתפים על מנת להעביר את התכנים שהוא רוצה להעביר בטיול. 

זמני נסיעה ונקודות עצירה- חשוב להיות עם זמני נסיעה ונקודות עצירה הגיוניות על המסלול.

בחירת חברת הסעות מתאימה– חברת ההסעות שאנו בוחרים צריכה להיות עם אוטובוסים חדשים ונוחים אשר מאפשרים נסיעה נוחה ונינוחה. 

חברה עם המלצות – חשוב לבחור חברה אשר יש עליה המלצות טובות ויש לה ביטוח, תעודות מקצועיות ועוד.

ציוד אישי מתאים –  על המטיילים לבוא לטיול עם ציוד אישי מתאים, כך שאם מדובר על הליכה רגלית מרובה, עליהם להיות עם נעלי ספורט וביגוד מתאים, כולל כובעים ורצוי להצטייד במצלמות על מנת לתעד את הטיול. וכמובן שחשוב שפוליסת הביטוח של הארגון שלכם יבטח את המשתתפים בטיול במקרה שהם נחבלים או נפצעים במהלך הטיול.

ארגון טיולים עם בדרכי הטבע

עם חברתנו תוכלו ליהנות מטיול מאורגן הודות לתכנון המקצועי והקפדני של אנשי המקצוע שלנו. חברתנו מובילה בהפקות טיולים וכן בארגון טיולים לקבוצות ולאנשים בודדים. אנו נעשה הכל על מנת שתיהנו מהחוויה שאתם עוברים ותזכרו אותה כזיכרון מתוק ונעים שחוויתם. תנו לנו לעזור לכם ולתכנן עבורכם את הטיול הבא.

ארגון טיולים